رأی 100 صفحه ای برای متهم انرژی درمانی – تابناک

شگون بد را از بین میبرد، موجب موفقیت مالی میشود و بیشتر با جهان مادی در ارتباط است. به عنوان یک قاعده کلی، افرادی که تحت درمان هر نوع بیماری روانی یا اختلالی هستند، باید قبل از شروع هر نوع روش درمانی با درمانگر خود مشورت کنند، این احتیاطها به ویژه برای بیماران مبتلا به اختلال تجزیه یا افرادی که به راحتی هیپنوتیزم میشوند، بسیار مهم است. تا سال ۱۹۵۰ بهره گیری از انرژی زمین گرمایی رشد چندانی نداشت، اما حد فاصل سال های ۱۹۵۰ تا ۱۹۷۳ به دلیل گران شدن بی سابقه و ناگهانی نفت، همه کشورها به فکر استفاده از انرژی های جایگزین افتادند و به تدریج کشورهایی چون آمریکا، ایسلند، فیلیپین، اندونزی و اغلب کشورهایی که روی کمربند زمین گرمایی جهانی قرار داشتند بهره برداری از این انرژی را شروع کردند. این در حالی است که بیش از 64 کشور جهان نیز با مجموع ظرفیت نصب شده بیش از 15000 مگاوات حرارتی از این منبع انرژی در کاربردهای غیر نیروگاهی بهره برداری می نمایند. با استفاده از قدرت ذهن، قانون جذب و بهره مندی از تاثیر مثبت اندیشی در زندگی می توانید همه چیز را تغییر دهید.

امروزه با بهره گیری از فنآوریهای موجود، تنها بخش کوچکی از این منبع سرشار مهار شده و بطور اقتصادی قابل بهره برداری است. انرژی زمین گرمایی بر خلاف سایر انرژی های تجدیدپذیر منشاء یک انرژی پایدار با فاکتور دسترسی 100% است که بطور شبانه روزی در طول سال قابل بهره برداری است. البته بدیهی است که بهره برداری گسترده از ذخایر انرژی زمین گرمایی، مستلزم توسعه بیشتر در زمینه تکنیک های اکتشاف و استخراج آن است. البته عمق مخزن زمین گرمایی نباید بیش از سه هزار متر باشد زیرا بهره برداری از انرژی آن با فناوری کنونی بشر توجیه اقتصادی ندارد. سنگ ها می توانند با ایجاد حالت های متغیر در مراقبت های پزشکی، مکمل مناسبی در این نوع درمان ها باشد. اولتراسوند نیز یکی از مدالیتههای فیزیوتراپی برای درمان زانو درد است که در آن از امواج فراصوت که گوش انسان قادر به تشخیص آنها نیست، استفاده میشود. او در حالیکه سوار بر ارابهای است که هفت اسب آنرا میکشند به تصویر درآمده است. وقتی به خانهام میآمدند با تهدید آنها را آزار و اذیت و فیلمشان را تهیه میکردم. حال، برحسب اینکه عمل جدایش یا تبخیر آنی در یک مرحله یا دو مرحله انجام شود و برحسب وجود یا عدم وجود کندانسور، سه نوع چرخه تبخیر آنی وجود دارد: چرخه تبخیر آنی یک مرحله ای بدون کندانسور، چرخه تبخیر آنی یک مرحله ای با کندانسور، چرخه تبخیر آنی دومرحله ای.

حدود ۵۰ درصد مخازن زمین گرمایی شناخته شده جهان درجه حرارتی بین ۱۵۰C تا ۲۰۰C دارند، که اگر برای تولید برق از آنها از چرخه تبخیر آنی استفاده شود، چرخه مزبور بازده بسیار پایینی خواهد داشت. طبق محاسبه ها، مشخص شده است که انرژی حرارتی ذخیره شده در ۱۱ کیلومتر فوقانی پوسته زمین معادل پنجاه هزار برابر کل انرژی به دست آمده از منابع نفت و گاز شناخته شده امروز جهان است. این انرژی که به صورت حرارت از اعماق زمین به سطح آن هدایت می شود در صورت توسعه فناوری استخراج آن، به تنهایی قادر خواهد بود کلیه نیازهای انرژی امروز و آینده بشر را تامین کند. از کاربردهای مستقیم انرژی زمین گرمایی میتوان به مواردی همچون احداث مراکز آب درمانی و تفریحی-توریستی ، گرمایش انواع گلخانه، احداث مراکز پرورش آبزیان و طیور، پیش گیری از یخ زدگی معابر در فصل سرما، تامین گرمایش و سرمایش ساختمانها توسط پمپهای حرارتی زمین گرمایی اشاره نمود.

هنگامی که بدن دچار سردی میشود، حالتهایی مانند بی حسی،کرختی و خستگی به فرد دست میدهد و از سایر خواص آن میتوان به پیشگیری و درمان کم خونی، تقویت استخوانها، کاهش کلسترول بد خون، تقویت حافظه، افزایش قدرت یادگیری، تقویت نیروی جنسی و قوای جسمانی اشاره کرد. پرانا نیروی حیاتی درون هر موجود زنده ای است. در حقیقت انرژی زمین گرمایی، انرژی ای است که از سیال آب داغ یا بخارداغ موجود در اعماق زمین به دست می آید. با افزایش عمق زمین درجه حرارت افزایش می یابد. همزمان با آن اراده كنيد چاكراي آجناكوچكتر شود و سپس مجسم كنيد كه انرژي پرانائي به چشم معيوب ميرود و اراده كنيد كه چاكراي فرعي چشم نيزمعيوب كوچكتر شود. هفت سنگ طبیعی مختلف در هفت طبقه در یک ساختار هندسی به شکل هرم استفاده شده: جاسپر قرمز ، آونتورین پرتقالی ، چشم ببر ، آونتورین سبز ، جید آبی ، لاجورد و آمتیست. چشم ببر یک سنگ قیمتی عالی برای افزایش قدرت و نشاط شما است. ماهيت كارماي منفي، ماهيت ظلمنيز يكي است.

دیدگاهتان را بنویسید