در فرادرمانی سبک ها خیلی شبیه انرژی درمانی است

ما قبلا می دانیم که قانون جذب می تواند به طور موثر استفاده شود و تاثیر مثبتی که راز قانون جذب را در بر می گیرد و جایگزین کردن همه احساسات منفی با تصدیق های مثبت ذهنی می تواند بر آنچه که در زندگی شما می بینید تاثیر داشته باشد. چاکراهای فرعی فک، تاثیر مستقیمی بر روی سیستم اعصاب و حافظهدارند. سپس سنگ را درست بالای سر خود روی تخت یا زمین قرار دهید. بر روی اندامها و بخشهای مختلف بدن تأثیر میگذارد. تمرین کنندگان این روش درمانی جایگزین می دانند که سنگ های قیمتی ارتعاشات خاصی را حمل می کنند که وقتی در هاله فرد قرار می گیرند، تأثیر آن را تغییر می دهند. طبق اسناد و نظریه های موجود در بدن هر انسانی ۱۲ کانال انتقال انرژی وجود دارد که این ۱۲ کانال انرژی به صورت مساوی در سمت راست و چپ بدن قرار میگیرند. مسیر زندگی او نیز به سمت ریکی منتهی شد و دهه 1970 او این آموزش را برای ایالات متحده و کانادا خریداری کرد. از این نکته به عنوان راهنمایی برای مشخص کردن کربوهیدراتهای خوب یا بد استفاده کنید.

برگرفته از آموزه های ریکی باشد. بسیار موثر برای رفع تیرگی پوست مناطق اصلاح شده مانند زیر بغل و ناحیه حساس ، رفع لک های ایجاد شده بر اثر استفاده از موم و اپیلاسیون و همچنین از بین بردن سیاهی سر آرنج،زانو و قوزک پا. این فعالیتها برای عزت نفس کودکان دبیرستانی مناسب است، اما میتوانند در هر درجهای با کودکان کار کنند. در ریکی و به تبع آن عرفان حلقه برای اثبات هوشمندی، به ماده صفت شعور نسبت داده می شود که برخلاف مبانی مستدل معرفتی ادیان است، البته این مطلب که شیاطین و اجنه هم هوشمند هستند و حتی اقدام به ارسال آگاهی و وحی می کنند در آیه ۱۲۱ سوره انعام اشاره شد و بیان شعورمندی ماده سرپوشی بر استفاده از این نیروها بدون توجه به تبعات مادی و معنوی آن است که مهم ترین تبعات معنوی آن شرک به خدای متعال بوده که قرآن کریم می فرماید: إِنْ یَدْعُونَ مِنْ دُونِهِ إِلأ إِناثاً وَإِنْ یَدْعُونَ إِلأ شَیْطاناً مَریداً (نساء: ۱۱۷)؛ آنچه غیر از خدا مى خوانند، فقط بت هایى است (بى روح)، و (یا) شیطان سرکش و ویرانگر است. او پس از ۲۱ روز مراقبه و روزه در کوهستان مقدس کوری یاما، سعی کرد برای رسیدن به حقیقت نمادهای مدون سانسکریت، با آن سطح از آگاهی ارتباط برقرار کند.

البته طاهری در بیان شعور کیهانی خود، از فیزیک کوانتوم هم مدد گرفته است: تأمل بیشتر دربارۀ شعور کیهانی این حقیقت را آشکار می کند که شعور کیهانی پویشی در متن جهان مادی و نیرویی جاری در آن است که با مباحث فیزیک کوآنتوم، ذهن به آن نزدیک می شود . برای مثال ریکی، شفای چاکرا و پاکسازی هاله را میتوان از راه دور انجام داد. به طوری كه زندگی فرد لزوما به تزريق منظم خون و مراقبت های مكرر پزشكی بستگی دارد از طرف ديگر تزريق مكرر خون كه برای درمان اين بيماران ضرورت دارد منجر به انباشتگی آهن و افزايش فريتين سرم در اين بيماران می شود كه بايد با درمان شلاتور مناسبی (Chalating agent) مانند دفروكسامين فريتين سرم زير 1000 نانوگرم در ميلی ليتر نگه داشته شود، سمی نخواهد بود. فیض الهی به صورت های مختلف در حلقه های گوناگون جاری بوده که درواقع، همان حلقه های رحمت عام الهی (شبکه هوشمند کیهانی) است که می توان مورد بهره برداری عملی قرار گیرد. روش های درمانی انرژی در درجه اول از طریق پزشکان متخصص مورد ارزیابی قرار می گیرد . ما بارها به هزار روز اول توجه دادهایم و صحبت کردهایم که چقدر در سرنوشت آینده نسلی که جمعیت ما را تشکیل خواهند داد مؤثر است.

7 چاکرای اصلی در بدن انسان وجود دارد و هر چاکرا ارگانهای داخلی مربوط به خودش را کنترل می کند و طبعاً هر کدام مسئول شکلگیری اخلاق ، خصوصیت های رفتاری ما و همچنین مقاومت یا ضعف بدن ما در برابر بیماریها می باشند . هر کدام از این چاکراها با مشکل مواجه شود، بخشی از بدن ما با مشکل جدی روبرو خواهد شد. به نظر می رسد، بسیاری از الفاظ و مفاهیم کلیدی حلقه مثل شعور کیهانی، تفویض، اسکن و… بسیاری از دانشمندان به این نکته پی برده اند که تنها یک پاسخ به جای می ماند: یقیناً نیروی باشعور و برتری وجود دارد، روحی جهانی که دائماً در کار خلق جهان از خویش است. آموزه های عرفان حلقه، با ریکی مشابهت هایی دارد که حضور طاهری در ژاپن (حدود یک سال) این نظر را تقویت می کند. پیمان ریکی در سال ۱۹۸۱ توسط فیلیش لی فیوروموتو، نوه هاوایو تاکاتا و گروهی متشکل از بیست و یک معلم ریکی، در شکل یک بنیاد آزاد بنیان گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید