تاریخچه و انواع انرژی درمانی چیست؟

يا چه جاهايي از نظر انرژيكي آسيب ديده است. چه زمانی باید از آب نمک درمانی استفاده نماییم؟ سقراط دوستان خود را تشویق میکرد تا از نمک دریا در درمان بیماریهای مختلف استفاده کنند و بیماران خود را داخل آب دریا ببرند. دریا و جنگل منابع عظیم انرژی های مثبت روی زمین هستند که روحیه و آرامش عجیبی به انسان میدهند. این ضخیم شدن باعثسرازیر شدن انرژی برتر بر روی فرد میگردد که بر روی کل سیستم انرژیکی ویتاثیر میگذارد. در مورد روانشناسی انرژی ، این فرایند برای ارسال سیگنالهایی به مغز هنگام ضربه زدن یا فشار دادن طراحی می شود تا به آن در تنظیم احساسات مرتبط با سلامت روان کمک کند. سطل بزرگ (تا50% از سطل) با آب پرشود تا هنگام غوطه ور شدنِ پاها ، آب قوزک ها را فراگیرد. با آب پرشود تا هنگام غوطه ور شدنِ پاها ، آب قوزک ها را فراگیرد.دو قاشقِ غذاخوری پودر سنگِ نمک افزوده شود. طرح های زیادی برای چینش سنگ ها وجود دارد، بنابراین درمانگر یا بصورت بصری کار می کند یا برای چیدمان مناسب از یک آونگ استفاده می کند.

در سال 2006، یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که استنشاق غلظت بالایی از نمک در بهبود عملکرد ریه در افراد مبتلا به فیبروز کیستیک و آسم موثر است. یکی از مشکلات دستگاه گوارش بدن، زخم معده است که بین افراد زیادی، رواج دارد. یکی از روشهای جدید ماساژ درمانی در دنیا این روزها سنگ نمک ماساژ که به صورت طبیعی و بدون افزودنی می باشد، به واسطه رواج نمک درمانی در دنیا و ویژگی متعدد آن، بسیار پررونق شده است. برابر تحقیق گروه شرکت نمک پاینده مشخص شده که سابقه استفاده از نمکهای مختلف و روشهای استخراج آن اولین بار 2700 سال بعد از میلاد، در چین منتشر شد. این کار توسط همان فردی انجام میگیرد که روشهای معمول پزشکی را انجام میدهد. این احساس بسیار شبیه به همان احساسی است که شما در ساحل اقیانوس یا بلافاصله پس از وقوع طوفان دارید زیرا شارژ هوا با یون های منفی سبب کاهش سطح سروتونین موجود در بدن است و موجب افزایش انرژی و تحریک اخلاق مثبت می شود. اگر بتوانید که کار کردن با انرژی را درک کنید، با کمک آن میتوانید تمام نتایج منفی در زندگیتان را به نتایج مثبت تغییر دهید: بیماری به سلامتی، کمبود به وفور و فراوانی نعمت، استرس به آرامش ذهن و شکست روابط به پیوندهایی محکم و عمیق!

مقدار یک کیلو سنگ نمک را حرارت می دهیم تا گرم شود سپس آن را در میان یک خوله می پیچیم و محکم می بندیم و روی موضع درد ناک قرار میدهیم و اگر به تدریج سرد شد آن را دوباره گرم می کنیم. مصرف نمک به صورت گرم شده برای کاهش دادن دردهای عضلانی بسیار سودمند است. یک لامپ خلاء در این خصوص بسیار مناسب است و به شدت امواج غیرمادی محیط را به سمت خود جذب می نماید و با هدایت این امواج بر روی هدف مورد نظر می توانیم از این امواج جهت کاهش غده سرطانی استفاده نمود. در واقع، اسپری های نمک، و آباژورهای طب سنگ نمک به عنوان یک جایگزین عالی برای غار نمک هستند که به آسانی در دسترس شما هستند. اساس تتا درمانی بر این است که تمام بیماریهای روحی و جسمی که انسان را درگیر میکند در اثر باورهای محدودکننده و منفی انسان رخ میدهد و اگر انسان این باورها را پاک و باورهای جدیدی را جایگزین کند بیماریها به طور کامل شفا مییابند. بسیار موثر برای رفع تیرگی پوست مناطق اصلاح شده مانند زیر بغل و ناحیه حساس ، رفع لک های ایجاد شده بر اثر استفاده از موم و اپیلاسیون و همچنین از بین بردن سیاهی سر آرنج،زانو و قوزک پا.

چاکرا گلو، كه همتای چاکرا جنسی در بالای بدن است نیز بر غدد جنسی اثر می گذارد. این نمک فقط برای استفاده بدن مناسب است . مثلا یکی از بارزترین این خصوصیات میکروب زدایی نمک است که به دلیل همین خصیصه، دیگر سنگ ها را پس از ماساژ با آب نمک می شویند تا میکروب و بیماری به ماساژ گیرنده بعدی انتقال نکند. هرم ها برای ریکی مناسب هستند ، زیرا ریکی بر روی نمادهای مهم جهانی عمل می کند . مطالعات بیشتر انجام شده بر روی دستگاه های استنشاقی پودر نمک، ثابت کرد که علائم و نشانه های آسم مزمن و برونشیت در یک راه حل مبتنی بر استفاده از پودر نمک بهبود یافته است. گاهی وقت ها، روش چاکرا درمانی برای بیماری هایی از قبیل سرطان، یک روش درمان قطعی نیست ولی می تواند به خوبی، سرطان و بیماری های مشابه را تشخیص دهد. زمانی که اندامهای داخلی بدن عملکرد ضعیفی دارند، میتوان به کمک ماساژ کف پا جریان انرژی را تحریک کرد که این روش بسیار موثر و کارآمد است. پاسخ منفی است زیرا معقدید که دکتر در محدوده تخصص خود متبحر است و در مسائل دیگر ای بسا از شما نیز عقب تر باشد.اما متاسفانه در برخورد با انرژی درمان ها بسیاری از اشخاص این گونه عمل نمی نمایند و بعضی از اوقات وی را در حد خدایی و پیامبری قبول می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید